Bookvoed.ruНаш партнёр
Доставка книг по всей Европе

Abi

1. Kuidas teha tellimus

Kauba paigutamiseks ostukorvi kasutage kauba nimetuse kõrval olevat klahvi „ostukorv“ nagu tavalises kaupluses.

Kui olete valmis tegema tellimuse, suunduge ostukorvi ja eksimuste vältimiseks kontrollige enda poolt valitud kaubad, nende kogus. Vajadusel võite muuta iga kaubanimetuse arvu või eemaldada need otse ostukorvist. Samuti võite kauba kõrvale panna edasiseks ostuks, kui te ei ole valmis või ei soovi osta seda kaupa kohe praegu. Ostukorvi all võite näha varem kõrvalepandud kaupade nimekirja, millest igaühe võite mistahes hetkel lisada ostukorvi ja vormistada tellimuse.

Pöörake tähelepanu kauba kaardil oleva kauba kättesaadavusele või ostukorvi tellimuse kinnitamisel: kaup võib olla staatusega „laos“ või „tellimusel“. „tellimusel“ staatusega kaubad võivad vajada täiendavat kohaletoimetamise aega. Teie tellimuses taoliste kaupade olemasolu koos staatusega „laos“ olevate kaupadega peatatakse kogu tellimuse saatmine kauba „tellimusel“ tarbimise hetkeni. Seetõttu soovitame vormistada „laos“ olevad kaubad „tellimusel“ olevatest kaupadest eraldi. Samuti ei ole meil võimalust lisada kaupa teie poolt loodud tellimusse või teisaldada kaupu mitme tellimuse vahel.

Esimese tellimuse vormistamisel tuleb saidil autoriseeruda: kasutada teie konto andmeid www.kniga24.ee, www.bookvoed.ee, www.bookvoed.eu veebisaitidel või siis registreeruda www.kniga24.ee, www.bookvoed.ee, www.bookvoed.eu veebisaitidel. Järgnevate tellimuste korral pakutakse teil valida üks kohaletoimetamise viisidest. Pakume tellimuse saatmist pickup puntidesse - inforing media oü kontoritesse, smartpost või omniva pakiautomaatidesse. Tellimuse kinnitamise etapil võite valida teie linnas kehtivaid erinevaid kohaletoimetamise viise.

Kui teid huvitav raamat puudub ajutiselt www.kniga24.ee, www.bookvoed.ee, www.bookvoed.eu ladudes, võite vormistada teavitamise selle saabumise kohta.

Online-megamarketi raamatukauplustes www.kniga24.ee, www.bookvoed.ee, www.bookvoed.eu toimub dünaamiline hinnakujundussüsteem, mis sõltub paljudest faktoritest ning kannab tehnilist iseloomu. Kauba hind võib erineval ajal olla erinev sõltuvalt turuhinnast, tarbijatel oleva kauba olemasolust ja muudest kriteeriumitest. Seetõttu võivad hinnad päeva vältel muutuda mõlemas suunas – nii alaneda, kui suureneda.

2. Tellimuse kattetoimetamise aeg

Tellimuse kättetoimetamise aeg sõltub kauba faktilise aukoha laost ja tellimuse saaja aadressist. Komplekteerimine INFORING MEDIA OÜ laos Eestis partneril kõikide tellitud kaupade olemasolu korral, võtab keskmiselt aega üks nädal maksmise hetkest alates. Peale seda esitatakse tellimus laost kohaletoimetamise teenistusse. Tellimuse kohaletoimetamine INFORING MEDIA OÜ laost üle Eesti SmartPost või OMNIVA pakiautomaatidesse toimub keskmiselt 1-3 päeva jooksul.

Niisiis võtab Kauba kohaletoimetamine tellimuse pickup punktidesse 8-15 päeva tellimuse tasumise päevast arvates. Teate selle kohta, et Teie tellimus ootab teid pickup punktis, saate meilt või SmartPost ja OMNIVA´lt sõltuvalt valitud pickup punktist.

INFORING MEDIA OÜ kontorites võib saadetisi saada tööpäevadel kella 10.00 kuni 16.00 peale teatise saamist kauba kohaletoimetamisest kontori lattu ning tasutud arve esitamisel.

Kohaletoimetamise aeg ja kauba olemasolu on märgitud kauba esmasele eksemplarile. Kauba puudumise korral laos vajalikus koguses (ühe kauba mitu eksemplari), toimub tellimuse mahalaadimine kohe peale puuduoleva kaubakoguse saabumist lattu tarnijatelt. Pöörake tähelepanu kauba kaardil oleva kauba kättesaadavusele või ostukorvi tellimuse kinnitamisel: kaup võib olla staatusega „laos“ või „tellimusel“. „Tellimusel“ staatusega kaubad võivad vajada täiendavat kohaletoimetamise aega. Teie tellimuses taoliste kaupade olemasolu koos staatusega „laos“ olevate kaupadega peatatakse kogu tellimuse saatmine kauba „tellimusel“ tarbimise hetkeni. Seetõttu soovitame vormistada „laos“ olevad kaubad „tellimusel“ olevatest kaupadest eraldi.

3. Tasumise viisid

Pangaviide

Swedbank, SEB Pank, DanskePank, NordeaPank. Tellimuse kinnitamisel ilmub ekraanile arve. Tasumisel läbi panga on vaja vajutada vastavale ikoonile. Peale tasumist panga leheküljel on vaja vajutada klahvi „tagasi kaupmehe juurde“. Vaid sel juhul kajastub teie tellimus korrektselt meie tellimuste baasis. Peale tasumist saate sellekohase kinnituse ning arve saadetakse Teie elektroonposti aadressile. Kui klient ei saanud teatist raha saamise kohta, võtke tunni aja pärast peale ülekannet ühendust info@bookvoed.ee.

Kliendile esitatud arvel märgitakse kõik vajalikud rekvisiidid ja maksud.

Kui raha ei ole 3 päeva jooksul tarnija arvele saabunud, tellimus tühistatakse.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse Teile arve. Arve koopia saabub ka Teie 2-mailile, et saaksite arve välja trükkida ja tasuda selle eest pangakontoris või internetis. Interneti teel makstes märkige selgituses kindlasti arve number.

PayPal

Kiire ja mugav. Miljonid ostjad kasutavad PayPal põhjusel: see on mugav. Maksmiseks on vajalik vaid elektroonposti aadress ja parool - see on kiirem, kui kotist rahakott võtta. PayPal on üheks kõige lihtsamaks tellimuse tasumise viisiks.

Krediitkaart

Üks kõige levinumaid makseviise maailmas. Ohutu ja väga lihtne kasutuses. Maksmiseks aktsepteerime peaaegu kõiki krediitkaarte.

4. Miks inimesed ostavad internetis? Miks valivad meid?

1. See on mugav! Kui palju peab käima, et näha kasvõi tuhat kaupa? Kui väga kiiresti - siis tund aega. Pakume teile venekeelse kirjanduse parimat kataloogi laialdase valikuga sadadest tuhandetest raamatutest koos lugejate vastukajadega ja garanteerime, et te ei väsi sellest. Võite kauba meelde jätta, paigutada see "kõrvalepandute nimekirja" ja jätkata kataloogis surfamist. Ei pea kindlasti ostma kõike korraga, võite mõelda niipalju kui soovite, meie aga aitame mitte unustada, mis teile meeldis.

2. See on kasulik! Raamatute ja muude kaupade hind on meie internet-kaupluses tuduvalt madalam, kui kaupluste riiulitel.

3. See on tunnetuslik! Lugege vastukajasid, vaadake kaupade edetabelit otse saidil. Lugege teiste ostjate arvamust kaubast ja selle ostust. Jätke oma arvamus - aidake teisi! Leidke maksimaalselt sobivaid kaupu ja valige nii palju aega, kui vajate! Ei mingeid tüütavaid konsultante, keegi ei hakka teid tagant kihutama enne sulgemist - töötame 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas. Ning rõõm näha teid iga päev!

5. Ostust keeldumine ja kauba tagastamine

1. Vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele on eraisikust tarbijal õigus lõpetada ostu- müügileping 14 päeva jooksul kauba saamise hetkest arvates.

2. Tagastamisele kuulub vaid kasutamata kaup. Kaup peab olema algses pakendis, sellel peavad olema kõik vabrikusedelid. Pakendi võib avada vaid juhul, kui muul viisil tutvuda kaubaga ei olnud võimalik.

3. Ostu-müügilepingust keeldumine ei ole võimalik sellise kauba soetamisel, mis on valmistatud Ostja isiklikke eripärasid või erivajadusi arvestades, audio-videosalvestiste ostmisel, juhul, kui pakend oli avatud ja/või kui kaup oli aktiveeritud, samuti ajalehtede, ajakirjade ja muu perioodika ostmisel.

4. Juhul, kui Ostja soovib lõpetada ostu-müügilepingut, on ta kohustatud viivitamatult (14 kalendripäeva jooksul kauba kättesaamise hetkest) teavitama Müüjat oma soovist elektroonposti aadressil info@bookvoed.ee, lisades kirjale kauba või pakendi foto. Müüja jätab endale õiguse nõuda tagastamisele kuuluva kauba kohta täiendavaid fotosid.

5. Ostja nõustub kandma kauba tagastamisega seotud kulusid, väljaarvatud juhul, kui Ostjale kohaletoimetatud kaup ei vasta tellitule.

6. Lepingu lõpetamise korral tuleb kaup viivitamatult (30 kalendripäeva jooksul) tagastada Müüjale.

7. Kauba tagastamise korral annab Müüja Ostjale võimaluse vahetada kaup teise kauba vastu, tehes seejuures hinna ümberarvestus.

8. Kui Ostja ei soovi kaupa vahetada, kohustub Müüja 30 päeva jooksul tagastama Ostja arveldusarvele kauba eesttasutud summa. Raha tagastatakse vaid sellele arveldusarvele, millelt Ostja teostas kauba eest tasumise.

9. Ostja teadvustab, et ostu-müügilepingu lõpetamise õiguse kuritarvitamisel on Müüjal õigus keelduda Ostja teenindamisest.

6. Почему изменилась сумма заказа после оформления заказа?

Цены на товары могут изменяться в течение всего дня. Внутри карточки товара и в Корзине всегда указана актуальная цена. После подтверждения Вами заказа цена товара изменению не подлежит.

7. Почему аннулировали мой заказ?

Ваш заказ мог быть аннулирован по ряду причин, например:

- изменилась доступность заказанного Вами товара на складе (выявлен брак, пересорт) или у поставщика;

- некорректные параметры заказа;

- оплата за заказ не была произведена в полном объеме.

8. Как изменить способ доставки?

После подтверждения заказа изменение способа доставки недоступно.

9. Как изменить адрес доставки?

После подтверждения заказа изменение адреса доставки недоступно.

10. HIND JA KÄIBEMAKS

1. Kõik meie internet-kaupluses olevate kaupade hinnad on toodud käibemaksuga (KM).

2. Tähelepanu! Eesti Vabariigi seaduste kohaselt maksustatakse raamatuid ja töövihikuid käibemaksuga – 9 %, kõik ülejäänud kaubad maksustatakse käibemaksuga 20 % (Käibemaksuseaduse § 15).